fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Мистецтво

Творчість, як переконують психологи, – це найвищий рівень логічного мислення. Саме з творчості людина черпає наснагу до діяльності. Дуже важливо для діток дошкільного віку розвиватися в естетичному оточенні.

Музика для дитини – світ радісних переживань. Фахівці садочка «Левенятко», як ніхто, знають, що музика – один з могутніх засобів гармонічного розвитку людини, формування її духовного світу. Вона збагачує почуттями, розвиває емоційну сферу, ритміку, розширює кругозір, сприяє вихованню правильного ставлення до навколишнього світу. Залучення малюків до музики з раннього віку активізує їхнє сприйняття, мислення, мову, виховує високий естетичний смак, розвиває музичні здібності, уяву, творчу ініціативу. Саме тому музичному вихованню тут приділяється велика увага.

Образотворче мистецтво дає змогу по-особливому виразити почуття, настрій, ідеї. Педагоги навчального закладу познайомлять діток з різними напрямами художнього мистецтва (портрет, натюрморт, пейзаж та ін.) та допоможуть якомога краще проявити та розвинути таланти вашого малюка.

Ми знаємо, як важливо для дитини дошкільного віку займатися хореографією. Нашою метою, зокрема, є надання дітям початкової хореографічної підготовки, виявлення талантів, задоволення потреб у руховій активності, розвиток почуття ритму, танцювальної виразності, координації рухів, уміння повноцінно сприймати мистецтво танцю.

Заняття мистецтвом приносить малюкам максимум задоволення. Тому дозвольте своїй дитині поринути у світ творчості разом із професіональною командою садочка «Левенятко».