fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Від 5 до 6,7 років

Діти старшого дошкільного віку

Важливий період у вихованні і всебічному розвитку дитини, перехідний від дошкільного до шкільного дитинства. Малюк уже досить самостійний, вчиться концентрувати увагу. Типові для цього часу особливості фізичного, інтелектуального та психічного розвитку малюків дають змогу активно підготувати їх до періоду навчання у школі.

Заняття з дошкільнятами проходять в основному за темами вивчення вимови і написання окремих букв, читання складів і цілих речень. У старшій групі діти вивчають логіку, математику, навчаються елементів грамоти – читати, писати, систематизуючи і узагальнюючи знання і навички, набуті у групі середнього дошкільного віку. Важливого значення для розвитку дошкільнят набуває цілеспрямованість, відповідальність, увага один до одного, до старших, до природи, речей побуту, праці. Сприйняття дитини стає більш свідомим та цілеспрямованим.

Педагоги дитячого садка «Левенятко» сприяють тому, аби кожна дитинка могла розкрити свій творчий потенціал. Щоб навчилася впевнено розвивати власні здібності у різних сферах діяльності, тим самим була готовою до цікавого шкільного життя.

Вашу дитину доглядають, виховують та навчають з понеділка по п'ятницю, із 7:00 до 19:50.


Перелік послуг:
  • Догляд за дитиною протягом 12 годин 50 хвилин.
  • Високоякісне, збалансоване, дієтичне п'ятиразове харчування.
  • Заняття з математики, грамоти та граматики, природи, художньої літератури, англійської мови, логіки, творчості, малювання, ліплення, аплікації, конструювання, хореографії, музики, театру, етики та естетики.
  • Корекційно-розвивальні заняття з психологом, заняття з логопедом, підготовка до школи.
  • Святкування Днів народження малюків, осінніх, зимових, весняних, літніх свят. Організація цікавих розваг для малят.
  • Проведення майстер-класів.
  • Організація різноманітних заходів для сімей наших дошкільнят.